TERMIN CENNIK 2018
19.05 - 26.05 100 zł domek 5 os. / doba
26.05 - 09.06 130 zł domek 5 os. / doba
09.06 - 16.06 150 zł domek 5 os. / doba
16.06 - 23.06 200 zł domek 5 os. / doba
23.06 - 30.06 260 zł domek 5 os. / doba
30.06 - 11.08 300 zł domek 5 os. / doba
11.08 - 18.08 280 zł domek 5 os. / doba
18.08 - 25.08 200 zł domek 5 os. / doba
25.08 - 01.09 130 zł domek 5 os. / doba
* 01.09 - 10.09 * 100 zł domek 5 os. / doba

* pobyt do 4 osób w domku, opłata klimatyczna Gminy Darłowo jest wliczona w cenę.

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej pobieranej na rzecz Gminy Darłowo oraz ceny za energię elektryczną 90 gr/kWh wg wskazania licznika po przekroczeniu 20kWh , które otrzymują od nasPaństwo na jeden tydzień.
2. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10 w dniu wyjazdu.
3. Opłata za pobyt uiszczana jest w dniu przyjazdu.
4. Parking monitorowany na terenie ośrodka w cenie pobytu.
5. Leżaki i parawan na wyposażeniu apartamentu.

Relaks

Wnętrze zaprojektowano ze szczególnym uwzględnieniem wygody i luksusu z nutą marynistycznego klimatu. Atrakcyjna lokalizacja pozwala na korzystanie z uroków naszego Bałtyku na malowniczej plaży, pięknej mierzei oraz spokojnych Dąbek.

Niepowtarzalny charakter ośrodka pozwoli na cudowny wypoczynek pełen harmonii oraz spokoju. Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się palenisko z grillem, gdzie okazjonalnie będziemy zapraszać Państwa do wspólnej biesiady. Czas młodych wczasowiczów z całą pewnością wypełnią figle na kolorowym placu zabaw wyposażonym w zjeżdżalnię, piaskownicę oraz boisko do badmintona.

Domki letniskowe nad morzem w miejscowości Dąbki są znakomitym pomysłem na wczasy i wypoczynek w miłej atmosferze. Udane wakacje dla całej rodziny zapewni nasza lokalizacja i oryginalność pozwalająca na noclegi nad morzem, w jednym z najatrakcyjniejszych ośrodków w Dąbkach.

Zaplanuj wakacje

Luksusowe dwupokojowe domki z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem o łącznej powierzchni 38 m2, przeznaczone dla 5 osób, są do Państwa dyspozycji od maja do września.

samoobrona dla kobiet

Wypoczynek rodzinny

Przygotowana dla Państwa oferta jest kierowana w szczególności do rodzin z dziećmi oraz osób szukających ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Wyjątkowa lokalizacja ośrodka Na Fali w Dąbkach, 200 m od pięknej, piaszczystej plaży morza Bałtyckiego i 600 m od centrum Dąbek, w otoczeniu lasu oraz bogata oferta rekreacyjna ośrodka z całą pewnością przyczynią się do udanego urlopu. Domki letniskowe Na Fali to 38m apartamenty, w pełni wyposażone, przystosowane do pobytu 5 osobowej rodziny z dziećmi. Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura dla dzieci, ustawienie domków pozwala na korzystanie ze słońca niemal przez cały dzień oraz na zachowanie intymności.

Wypoczynek zorganizowany

Na Państwa życzenie organizujemy formy wypoczynku zorganizowanego, opartego o indywidualny plan wypoczynku, dobrany zgodnie z preferencjami wczasowiczów. Organizujemy m.in. wyjazdy na połowy morskie z portu Darłowo, zajęcia nornic walking, wycieczki rowerowe i piesze oraz wieczory przy ognisku z muzyką na żywo. W zależności od upodobań naszych gości wczasy w Dąbkach mogą być również częściowo zorganizowane, w oparciu o położoną 100m od Ośrodka domków letniskowych Na Fali, bazę WELLNESS&SPA lub z wykorzystaniem bazy rekreacyjnej Darłowa i Darłówka.

Planowanie urlopu

Planując urlop w Dąbkach należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę lokalizację i wyposażenie pensjonatu oraz wielkość pokoi lub domków. Lokalizacja powinna dokładnie określać odległość do morza, sklepów, centrum, wypożyczalni sprzętu, natomiast wyposażenie powinno być identyczne we wszystkich apartamentach. Należy również pamiętać o uzyskaniu informacji, które z usług są płatne, a które nie. Tanie noclegi w Dąbkach mogą okazać się nie tanie z powodu dopłat o których najczęściej dowiadujemy się na miejscu. Doba hotelowa, możliwość sprzątania podczas pobytu, darmowy parking, darmowy dostęp do bazy ośrodka oraz brak ukrytych dopłat gwarantuje nam jasną sytuację podczas wakacji i na pewno warto o wymienione szczegóły dopytać podczas rezerwacji. Oczywiście w naszym Ośrodku domków letniskowych Na Fali w Dąbkach nie spotka Państwa rozczarowanie, ani niemiłe niespodzianki.

Warto sprawdzać przed rezerwacją

Zanim podejmiemy decyzję o wpłacie zaliczki warto sprawdzić kilka elementów mogących mieć wpływ na jakość naszego wypoczynku. Po pierwsze warto zweryfikować w oparciu o mapę Google prawdziwą odległość do morza Bałtyckiego i innych ważnych dla nas obiektów, czy miejsc. Istotne jest również wejście i zejście na plażę, często strome ze schodami, które stwarzają problemy dla rodzin z dziećmi, szerokość plaży w pobliżu naszego miejsca noclegu. Te dane możemy weryfikować w oparciu o opinie innych wczasowiczów, zdjęcia dostępne w Internecie np. Google/ grafika. Kolejnym ważnym elementem jest weryfikacja zdjęć zamieszczonych na stronie internetowej ośrodka w którym zakładamy nocleg w Dąbkach, również możemy dużo informacji uzyskać w oparciu o opinie prekursorów wczasowiczów. Ważna jest także ilość domków letniskowych lub pokoi, która ma bezpośredni wpływ na jakość wypoczynku. Na koniec pamiętajmy o poproszeniu podczas rezerwacji o całkowity koszt pobytu łącznie z informacją o ewentualnych dopłatach wynikających najczęściej z prozaicznych rzeczy.

Właściwy wybór pensjonatu

Bogata oferta noclegowa Dąbek i innych kurortów nadmorskich powoduje, że musimy dość mocno sprecyzować nasze preferencje wypoczynku wakacyjnego. Dodatkowo, często sugerujemy się najpierw ceną, dopiero w dalszej kolejności dobieramy jakość pensjonatu, domków letniskowych czy kwatery. Bardzo niska cena często okazuje się wyższa na miejscu z powodu różnego rodzaju dopłat. Często zdarza się również, że musimy dojechać nad morze samochodem, bo podana odległość do morza jest inna niż podana na stronie. Wybór noclegów powinniśmy rozpocząć od wskazania na jedną z możliwych opcji: domki letniskowe, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, kwatera prywatna, apartamenty, pokoje gościnne lub hotel. Wszystkie powyższe opcje oferują inne formy noclegu nad morzem, jednakże każda opcja składa się z podobnych parametrów. Zaliczamy do nich wielkość pomieszczeń, lokalizację oraz cenę. Naszym zdaniem najważniejsza jest lokalizacja która determinuje możliwość korzystania z uroków plażowania, można wrócić się do ośrodka, szybko uciec w przypadku załamania pogody, czy donieść leżaki, parawan lub inne niezbędne rzeczy. Dla wypoczynku rodzinnego najlepszym rozwiązaniem są domki letniskowe ponieważ gwarantują dużą przestrzeń i są atrakcyjne cenowo. Kolejnym ważnym elementem wyboru noclegu w Dąbkach jest wyposażenie i standard ośrodka. Główne różnice dotyczą wyposażenia tj. kuchni, szafek, sprzętu plażowego, wielkości pomieszczeń.

Nocleg przyjazny dzieciom

Warto podczas wyboru pensjonatu nad morzem wziąć pod uwagę ośrodki przyjazne dzieciom. Wiadomym jest fakt, że pensjonaty, które swoją ofertę kierują głownie do rodzin z dziećmi będą charakteryzowały się odpowiednim przygotowaniem infrastruktury obiektu przystosowanej do pobytu wczasowiczów z dziećmi. Dodatkowo miejsca przyjazne dzieciom będą w sposób bardziej rygorystyczny niż inne ośrodki przestrzegały zasad pobytu tj. cisza nocna, jakość higieniczna usług. Warto więc rozważyć nawet jeśli nie jedziemy z dziećmi wybór takich domków letniskowych czy ośrodka, który swoją ofertę kieruje głównie do rodzin z dziećmi ponieważ jakość świadczonych usług noclegowych będzie z całą pewnością na najwyższym poziomie. Natomiast w przypadku wakacji z dzieckiem z całą pewnością trafimy podczas naszych wczasów na inne rodziny, co w konsekwencji zaowocuje ciekawymi wspomnieniami dla naszych pociech. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych domków letniskowych Na Fali w Dąbkach, jest to ośrodek wczasowy w pełni przygotowany do pobytu rodzin z dziećmi, zapewniający spokój, ciszę i gwarantowany wypoczynek wszystkim wczasowiczom. Wybór terminu wakacji zapewni dobrą pogodę, domki letniskowe nad morzem w Dąbkach to trafiony wybór w przystępnej cenie.